Aktualności

2017.03.22

FIRMA Z ZASADAMI

Z przyjemnością informuję, iż dnia 2 lutego 2017 roku firma SPEC Mendera Janusz otrzymała Certyfikat FIRMA
Z ZASADAMI.
 
http://www.firmazzasadami.pl/

"Ideą programu „Firma z zasadami” jest stworzenie przyjaznej przestrzeni biznesu i życia, w której chce się pracować przebywać i realizować. Podbudową są wartości chrześcijańskie, z których wyrastamy, a hasłem przewodnim „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”.

Tworzymy społeczność przedsiębiorców, klientów, kontrahentów i pracowników, dla których dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze. Hołdujemy tym ponadczasowym, uniwersalnym wartościom i chcemy o tym głośno mówić. Nie zapominamy przy tym o budowaniu wartości ekonomicznej naszych firm, pracujemy uczciwie i oczekujemy uczciwej zapłaty za naszą pracę.

Biznes i wartości chrześcijańskie są nierozłączne. Jesteśmy przekonani, że w czasach, kiedy biznes nieustannie poszukuje nowych możliwości, obszarów działania a nawet je kreuje, kierowanie się wartościami chrześcijańskimi to gwarancja zawodowej satysfakcji i sukcesu ekonomicznego. To pewność życia na wyższym poziomie zaufania, z pogodą ducha, pozytywnym myśleniem - bez obaw. Dobro, szacunek, prawda i uczciwość nie dewaluują się nawet w dobie konsumpcjonizmu.

Dla nas poszanowanie partnerów biznesowych, klientów, czy współpracowników to kapitał, który procentuje. Poprawia komfort naszego istnienia i pozytywnie wpływa na nasze finanse.

Jako przedsiębiorcy i pracownicy pracujemy z satysfakcją, a jako klienci – mamy gwarancję, że zostaniemy życzliwie obsłużeni i uzyskamy należytą pomoc. Klient ma zagwarantowany dobrej jakości produkt, a przedsiębiorca i pracownik godziwą zapłatę. Wszystko to w przyjaznej atmosferze bezpieczeństwa i zaufania."

żródło: http://www.firmazzasadami.pl/certyfikat-info


Jesteśmy do państwa dyspozycji:

  • tel. 606 779 642