Aktualności

2015.05.07

Dlaczego nie ma cennika?

Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Partnerów biznesowych wyceny dokonujemy po bezpłatnej wizycie, która pozwala nam w sposób precyzyjny określić koszt usługi. 
Dotyczy to zarówno Klientów pytających o usługi porządkowe, jak i tych, którym możemy pomóc w kwestiach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. 
Cena usługi jest składową wielu zmiennych. Nie obiecujemy przez telefon, że robimy coś za 100 zł, a potem informujemy, że są jeszcze dodatkowe koszty wynikające "z"... Nie podajemy ceny np. od 3 zł, bo niewiele ona oznacza i wprowadza w błąd. 
Po spotkaniu otrzymujecie Państwo konkretną informację obejmującą wszystkie koszty - nie ma ukrytych dodatków i niemiłego zaskoczenia. 
Doświadczenie mówi, że jeśli ktoś rzeczywiście interesuje się naszymi usługami, to spotkanie się i rozmowa o konkretach nie jest problemem. A spory katalog naszych zadowolonych, stałych i polecających nas Klientów, to najlepsza informacja o tym, że warto z nami się spotkać i skorzystać z naszych usług. 

Jesteśmy do państwa dyspozycji:

  • tel. 606 779 642